W dniach 23 - 25 maja odbywały się tzw. Międzynarodowe Targi Turystyczne naprzeciwko byłego dworca PKP Kraków - Główny przy Galerii krakowskiej. Kolejna farsa i tragi komedia, farsa imprezy promocji turystycznej.

Kabaret zwany pożądaniem tak można określić to działanie. Aby było śmiesznie to organizatorem były Międzynarodowe Targi Turystyczne, aż z Wrocławia, tak jakby w Krakowie nie było targowych firm na wysokim poziomie.

Tradycyjnym zwyczajem wrocławska firma zamiast organizować tego typu imprez na poważnym poziomie u siebie, szukała szczęścia w Krakowie. Można się zastanowić co na to Małopolska Organizacja Turystyczna ? Czyżby znowu zajmowała się niszczeniem kolejnego członka swojej organizacji, zamiast zajmować organizowaniem targów turystycznych ?

Co ciekawie kolejnemu kitowi patronowali Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezydent Miasta Krakowa. Natomiast jako ciekawostka to medialnymi partnerami było między innymi Radio Kraków, które tak niechętnie jest zainteresowane krakowskimi instytucjami targowymi.

W Krakowie powstała super nowoczesna hala EXPO Kraków, Arena Kraków i w końcowej fazie jest obiekt w Dębniakach na przeciwko Wawelu. Ostatnie imprezy Moto Show organizowane przez Targi w Krakowie nowej hali, czy Krakowski Festiwal Filmowy pokazują, że w Krakowie zadania imprezowa reprezentują światowy poziom i nikomu nie jest potrzebne, aby kosztem krakowskich firmy wciskała się na rynek o nie najwyższym poziomie firma aż z Wrocławia.

Wrocławska impreza w byle jakim namiocie przed Galerią Krakowską w sposób tandetny zorganizowała coś nie wiadomo co i o co chodzi . Byłem kilkakrotnie i to co zobaczyłem w ostatnim dniu to obraz rozpaczy i indolencji między innymi wystawców, jak też Krakowian i turystów. A potem jest opinia, że w Krakowie organizuje się byle jakie Targi Turystyczne.

Ale nie bez winy jest Małopolski Urząd Marszałkowski i Urząd Miasta Krakowa kolejny raz szastają finanse na działania o niskim poziomie i finansując obce imprezy. O tym jaki był poziom to fakt, że w centrum Krakowa brak było zainteresowania tą imprezą. Najlepiej by było, aby zamiast kompromitacji namiotowej taki kit Galeria Krakowska organizował u siebie na hali.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!