W Centrum Targowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej dniach 22 – 23 lutego odbyły się już kolejny raz Międzynarodowe Targi Mobile – IT. Kraków to zagłębie naukowe z wieloma międzynarodowymi instytucjami naukowymi.

Po zakończeniu tych targów można by się zastanowić – czy taka imprez jest potrzebna ? Odpowiedź jest prosta, że oczywiście tak. Dla przypomnienia przytaczam stare hasło:
...cudze chwalicie, a sami nie wiecie co posiadacie…

Co roczna impreza Targi Mobile - IT nie tylko jedyne wydarzenie targowe na terenie naszego kraju w czasie jego trwania spotkają przedstawiciele oraz eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Należy zauważyć, że jest miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Imprezami towarzyszącymi były:
- Seminaria Workshops - coroczne wykłady, które odbywały się w sąsiadujących sala wykładowych. Zorganizowano prawie 30 prelekcji w obydwu dniach targowych.

Wśród prelegentów wystąpili między innymi: Albert Stęclik z Agencji Dziadek do Orzechów, Konrad Karpiński z Traficar, Bartek Papież z RIOT Agency, Jan Trzupek z WĘC PR, Joanna Wójcik z PushPushGo, Andrzej Ogonowski z SMSAPI, Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl, Witold Sobolewski z VS DATA i inni.

- Szkolenie Email Marketing dla początkujących – organizowane przez firmę Freshmail.

- Warsztaty tworzenia aplikacji mobilnych – odbędą się one za sprawą specjalistów z firmy Codecra oraz studentów z Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki. Aby wziąć w nich udział, trzeba przyjść na targi z własnym komputerem.

- Startupunity – jeżeli myślą Państwo natomiast o poszerzeniu sieci kontaktów i myślą Państwo o stworzeniu własnej społeczności startupowej to zapraszamy do uczestnictwa w 4. Edycji wydarzenia Startupunity.

- Mobile-IT Conference - podczas pierwszego dnia targów Mobile-IT, odbyła się konferencja współorganizowana przez Polską Izbę Gospodarki Elektronicznej.

(zdjęcia chroni prawo autorskie)

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!