Już od dawna wśród młodych ludzi można zauważyć chęć bycia nieprzeciętnym. Prowadzenie bloga, projektowanie ubrań, stylizacja, gotowanie czy fotografia to tylko niektóre z pasji, którymi młodzież wyraża siebie.

Młodzi ludzie coraz częściej potrafią zaskoczyć nie tylko swoich rówieśników, ale również starsze pokolenie. Mają świeże spojrzenie i potrafią podejść do wielu tematów bardzo kreatywnie. Kiedyś nastolatków i osoby po dwudziestce postrzegano raczej jako ludzi, którzy popisują się przed wszystkimi i jednocześnie nic sobą nie reprezentują. Dziś wiele się zmieniło, oczywiście istnieje grono hipsterów, którzy uważają, że są wyjątkowi bo po prostu są, ale są również jednostki naprawdę nieprzeciętne.

Prowadzenie bloga może być nie tylko pasją, ale źródłem zarobku, gdy mamy dużo odwiedzin zaczynają się nami interesować reklamodawcy, projektowanie jest szansą zaistnienia w świecie mody, fotografia w świecie artystów. Również gotowanie może być szansą, by wyrazić siebie, właściwie wszystko może stworzyć taką szansę, wystarczy pomysł i konsekwencja. W jednym z popularnych programów rozrywkowych jeden z jurorów powiedział ostatnio, że nasz naród nie ma śmiałości. Boimy się pokazywać swoje zalety, by nie zostać wyśmianymi. Pocieszające jest jednak to, że
ta tendencja zaczyna się zmieniać. Przykładem może być wielu młodych ludzi, którzy coś zaczęli robić, którzy nie chcą być jacyś, lecz chcą być sobą.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!