„PGNiG Super Mecz Polska vs. Reszta Świata” przyciągnął tłumy kibiców i wielbicieli Artura Siódmiaka. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów!

Pożegnanie szczypiornisty Artura Siódmiaka okazało się być niecodziennym świętem polskiego sportu, ponieważ dla „Króla Artura” do Sopocko – Gdańskiej ERGO ARENY przybyło liczne grono sportowców, artystów, polityków. Rozegrali oni amatorski mecz, który bawił zgromadzoną na trybunach publiczność do czasu, kiedy na parkiet nie wyszły drużyny Polski i Reszty Świata.

Artur po raz ostatni mógł rozegrać mecz z kolegami z reprezentacji Polski, z byłymi zawodnikami drużyny Bogdana Wenty. Po drugiej stronie, przeciwko „Orłom Wenty” do rywalizacji stanęli reprezentanci Reszty Świata, czołowi zawodnicy drużyn z różnych krajów, między innymi: Thorir Olafsson, Ivan Cupić, Zeljko Musa, Julen Aguinagalde, czy Nenad Marković. Zostali oni pokonani przez Polskę, a mecz zakończył się wynikiem 51:33.

- „Dziękuję wam, że przyszliście na mój pożegnalny mecz. Nie spodziewałem, że będzie aż tylu kibiców. Jestem szczęśliwy i wzruszony” – powiedział „Król Artur”.

Artur po wielu latach sportowych zmagań rozpoczął przygodę ze szkoleniem dzieci i zapoczątkował działalność Akademii Piłki Ręcznej. Dzięki jego zaangażowaniu i pasji do sportu najmłodsi adepci mogą czerpać wszystko co najlepsze w piłce ręcznej od osoby, która poświęciła życie tej dziedzinie sportu. Zapału do krzewienia sportowego ducha walki w dzieciach oraz wielkiego serca do trenowania może Arturowi pozazdrościć niejeden sportowiec.

Z żalem pożegnaliśmy sportowca Artura Siódmiaka. Jednak jego kariera znalazła swoją kontynuację w pracy z najmłodszymi w Akademii Piłki Ręcznej. Wszyscy czekamy na sukcesy jego wychowanków.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!