(© Wiesław Urbańczyk)

Rozmawiam z Krzysztofem Klimą dwukrotnym laureatem konkursu "Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki."

Krzysztof Klima jest dwukrotnym laureatem konkursu "Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki."
Panie Krzysztofie, jakie działania należy podjąć,aby otrzymać takie wyróżnienie ?
Będąc organizatorem i wykonawcą zleconych konferencji, szkoleń, spotkań biznesowo -integracyjnych, staram się zadowolić każdego klienta w oparciu o własną bazę i bazę około turystyczną. Przy tym maksymalnie wykorzystuję swój potencjał oraz umiejętności zatrudnionego personelu. Staram się w profesjonalny sposób sprostać oczekiwaniom moich gości.
Zadowolony klient wpisuje do bazy podziękowania, które ostatecznie decydują o nadaniu wyróżnienia.
W ośrodku widzę wiele podziękowań i wyróżnień za dotychczasową działalność.
Jako człowiek biznesu staram się pomagać potrzebującym dzieciom. Gościłem w ośrodku dzieci i młodzież niepełnosprawną ze Stowarzyszenia Anny Dymnej "Mimo wszystko", za co otrzymałem specjalne podziękowanie. Moje działania w turystyce zostały również docenione przez Marszałka Województwa Śląskiego, który dwukrotnie odznaczył mnie dyplomem "Za zasługi dla rozwoju turystyki", otrzymałem również odznakę honorową Ministerstwa Sportu i Turystyki w uznaniu zasług dla rozwoju turystyki.
Jest Pan człowiekiem sukcesu, proszę zdradzić mi swoją receptę.

Droga do sukcesu jest trudna. To wiele lat trudnej pracy i doświadczeń. Ale warto było, bo to skutkuje zadowoleniem i uznaniem innych. Dla mnie największą nagrodą jest uśmiech i płynące z niego zadowolenie drugiego człowieka. Pozostawiamy po sobie tyle, ile możemy dać innym.

Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów w realizacji swoich marzeń.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!