Koncerty grupy Stare Dobre Małżeństwo, które na dobre zagościły już w Lisiej Górze, w tym roku zmieniają swoją formułę. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, 26 maja wystąpi tylko lider SDM - Krzysztof Myszkowski.

Lider popularnej grupy mającej w swoim repertuarze utwory takich autorów jak Leśmian, Rybowicz, Stachura, Baran, Loebl wystąpi tym razem 26 maja w Śmignie, promując swoją nową płytę "Oswojony".

Tradycyjnie koncert na scenie w Śmignie zapowiada się niezwykle interesująco. Sam autor na swojej stronie internetowej napisał: "Początkowo miał być to kolejny album SDM, ale podczas prac w studiu ze szkiców piosenek wyłonił się szalenie intymny i kameralny obraz pobojowiska tkwiącego w mojej głowie. Z czystym sumieniem odpuściłem sobie na chwilę myślenie kolektywne, stawiając na szczerość i uczciwość szorstkiej formy wypowiedzi. Osobistej jak spowiedź. Stąd zaniechanie zespołowej kooperacji i potrzeba publikacji tych zwierzeń pod własnym nazwiskiem. Może to, co piszę jawi się jako pierwotne symptomy uwiądu lub zarzewie paranoi, ale czym byłby świat bez doświadczenia weteranów i naiwnej spontaniczności świrów?".

Koncert odbędzie się 26 maja o godzinie 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lisiej Górze z siedzibą w Śmignie.

Rezerwacji można dokonać pod adresem internetowym kultura@lisiagora.pl lub telefonicznie - dane kontaktowe na stronie lisiagora.pl.


Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!