(© smaker/mat.prasowe)

Nie samymi emocjami kibic żyje. Podczas wspólnego oglądania spotkań warto wrzucić coś "na ruszt". Z okazji Euro 2012 portal smaker.pl postanowił więc przygotować specjalną książkę kucharską. Zawiera ona 114 przepisów na przekąski i potrawy, charakterystyczne dla państw biorących udział w turnieju.

Książka kucharska w postaci e-booka zawiera 114 przepisów na przekąski i potrawy, które podaje się w krajach uczestniczących w turnieju. Podzielona jest ona na rozdziały przypisane poszczególnym państwom, które zawierają przynajmniej po pięć charakterystycznych przepisów, o różnej gramaturze i czasie przygotowania, a wszystko ilustrowane zdjęciami.

E-book podaje też receptury dziesięciu dipów i sosów, niezbędnych do przekąsek, a dla spragnionych znajdziemy rozdział z szesnastoma drinkami. Mnogość przepisów sprawia, że każdy kibic-smakosz powinien znaleźć coś dla siebie.
Do e-booka dołączone są tabele rozgrywek, a każdy rozdział wzbogacony jest piłkarskimi ciekawostkami.

Książkę można pobrać ze strony: smaker.pl

Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!