fot fot

fot. Adam Plona

Wydawnictwa przysyłają nam pierwsze książki do recenzji, wkrótce będzimy mieli też płyty z muzyką, filmami oraz bilety na atrakcyjne koncerty i imprezy.

Będziemy je wysyłać do autorów, którzy w tworzonej wspólnie gazecie internetowej są aktywni, nadsyłają teksty, piszą komentarze.

Jest jeden warunek: takie osoby zadeklarują, że po otrzymaniu pocztą książki napiszą recenzję (mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do nas, chętnie Was poznamy). Także z zaproszeń do kina czy na koncert trzeba się "rozliczyć", nie z nami, ale z innymi użytkownikami www.wiadomosci24.pl.

Aby inni mogli skorzystać z owoców Waszej krytyki i mogli kierować się rekomendacjami przy wyborze książki czy filmu, recenzje powinny zostać opublikowane jak najszybciej...

Redakcja obserwuje wszystkich autorów, analizuje tematykę tekstów oraz zainteresowania wpisywane w profil i będzie to uwzględniać przy wyborze osób, które otrzymają propozycję napisania recenzji.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!