Walczył z ostatnim rywalem Mariusza Pudzianowskiego - Jamesem Thompsonem Walczył z ostatnim rywalem Mariusza Pudzianowskiego - Jamesem Thompsonem

Walczył z ostatnim rywalem Mariusza Pudzianowskiego - Jamesem Thompsonem.

Walczył w nieistniejącej organizacji Pride. Waży ponad 140 kilogramów i mierzy prawie dwa metry. Robert Malcolm, znany jako Bob "Bestia" Sapp, będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego podczas KSW 19.

Przeciwnik Pudzianowskiego swoją karierę rozpoczął, grając w futbol amerykański. W 2001 roku próbował swoich sił we wrestlingu. Następnie stoczył trzy walki dla nieistniejącej już japońskiej organizacji Pride. Jak podaje serwis konfrontacja.com po wygaśnięciu kontraktu, toczył walki na zasadach MMA i K1 dla federacji FEG.W formule K1 skrzyżował rękawice z m.in. Mirko Filipovicem, Remy Bonjaskym i Rayem Sefo. Na zasadach MMA Sapp stoczył 22 pojedynki. W 11 z nich musiał uznać wyższość rywali. Ostatnio w klatce można było go zobaczyć trzy tygodnie temu. Walczył z ostatnim rywalem Mariusza Pudzianowskiego - Jamesem Thompsonem. Przegrał w 1. rundzie przez kontuzję. Była to jego piąta porażka z rzędu.

Walka z Mariuszem Pudzianowskim odbędzie się 12 maja w Łodzi podczas KSW 19.

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!