Jeszcze nie wiadomo, gdzie w połowie maja odbędzie się 19. Konfrontacja Sztuk Walki. Pewne jest natomiast, że gwiazdami imprezy będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow.

19. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki będzie pierwszą galą w tym roku, na której do ringu wyjdą m.in. Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski. Nie walczyli oni na gali, która 25 lutego odbyła się w Płocku.

Mamed Chalidow mógłby stanąć do pojedynku z Hectorem Lombaredem. Ta walka na pewno uszczęśliwiłaby wielu fanów mieszanych sztuk walki. Mistrz Bellatora ma jednak skomplikowaną sytuację kontraktową i jego występ w Polsce staje pod dużym znakiem zapytania. Wielu Mameda widziałoby też w starciu z Jorge Santiago. Dobór przeciwnika dla Chalidowa nie jest jednak łatwy, ponieważ ciężko znaleźć zawodnika na poziomie Mameda, który nie jest zakontraktowany w UFC.

Podczas KSW 19 wystąpi także Mariusz Pudzianowski. Były strongmen podobnie jak wcześniej planuje wyjazd do USA, aby tam trenować - podaje "Przegląd Sportowy". Właściciele federacji KSW będą jednak mieli ciężki orzech do zgryzienia, aby wybrać odpowiedniego rywala dla Pudziana. Pozbawione sensu wydaje się trzecie starcie z Jamesem Thompsonem.
Na gali odbędzie się prawdopodobnie siedem pojedynków. Po raz pierwszy zobaczymy czteroosobowy turniej kobiet. Otworzą go Marta Chojnoska i Paulina Suska. Kto jeszcze wyjdzie w połowie maja do ringu? Być może zobaczymy pojedynek Michała Materli o pas KSW w wadze średniej. Na swoje walki czekają także Karol Bedorf i Maciej Jewtuszko, który jak najszybciej chciałby się zrewanżować Arturowi Sowińskiemu.

Gala ma odbyć się w połowie maja. Pod uwagę brany jest katowicki Spodek, łódzka Atlas Arena lub trójmiejska Ergo Arena.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!