20 października w Łodzi w ramach pierwszej edycji Monster X Tour, sześć Monster Trucków pokaże się w niezwykłych akrobacjach, wyścigach i zawodach freestyle. Kilka dni temu ogłosiliśmy konkurs, w którym nagrodą było zaproszenie na show.

Najlepsze Monster Trucki świata stoczą pomiędzy sobą batalię w ramach wyścigów i zawodów freestyle, jeżdżąc na dwóch kołach, wysoko wybijając się w powietrze, a także miażdżąc swoimi olbrzymimi oponami samochody osobowe.

Monster Truckom będą towarzyszyć motocykliści z grupy FMX Stunt Riders, którzy zaprezentują się w zapierających dech w piersiach pokazach akrobacji powietrznych.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło napisać, dlaczego lubicie ryk silników.

Dwuosobowe zaproszenie otrzymuje: Władysław Korejko. Serdecznie gratulujemy! Zwycięzcę proszę o kontakt ze mną przez pocztę wewnętrzną.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!