Odtworzony wygląd osoby poszukiwanej jest kombinacją gotowych elementów: części czołowych i linii włosów, par oczu, nosów, ust, podbródków i zarysów policzków oraz niezliczonej ilości wąsów, bród, okularów i nakryć głowy.

Policjanci z Komisariatu II w Rzeszowie / tel. 17 858 35 50 lub 997/ poszukują mężczyzny, którego portret pamięciowy prezentujemy. Mężczyzna jest podejrzewany o czyn z art. 286 § 1 kk.

Poszukiwany ma około 50 lat. Wzrost około 180 cm, waga 80-90 kg.

Policjanci wyjaśniający okoliczności zdarzenia zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają mężczyznę na sporządzonym portrecie pamięciowym o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 pokój nr 519, tel. 17/ 858 – 3259 lub z dyżurnym komendy pod numerem alarmowym 997.

W piątek 27 marca około godziny 19:30 nieznany mężczyzna wszedł do placówki zawierania zakładów bukmacherskich przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie i grożąc pracownicy nożem zażądał wydania pieniędzy.

Rysopis: wiek około 30 lat, wzrost około 175 cm, sylwetka szczupła.Twarz owalna, pociągła, włosy ciemne, proste. Oczy ciemne. Nos prosty wąski, usta średniej wielkości.

Policjanci z Komisariatu II w Rzeszowie poszukują mężczyznę, który w jednym z lokali mieszczących się w Centrum Handlowym Nowy Świat w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej przedstawił się jako pracownik administracji odpowiedzialny za umowy najmu lokali i poprosił pracownicę o przekazanie mu pieniędzy.

Poszukiwany mężczyzna w Rzeszowie skradł w Rzeszowie portfel, a następnie używając karty bankomatowej dokonał wypłaty pieniędzy z bankomatu w Świlczy.

Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie postępowanie przygotowawcze dotyczące oszustw dokonanych w okresie 23-28.02.2011r. na terenie całego kraju.

Sprawcy podawali się za przedstawicieli firmy transportowej i pobierali z hurtowni różne towary.

W toku prowadzonych czynności ustalono wizerunki trzech osób biorących udział w przestępstwach.

Jarosławscy policjanci poszukują sprawców rozboju. Do zdarzenia doszło 28 lutego 2011 r. w Jarosławiu na ul. Brzostków.
Trzej nieznani sprawcy zaatakowali idącego chodnikiem 20-latka, przyparli go do ogrodzenia. Z kieszeni spodni wyjęli mu portfel, skąd zabrali 700 zł.

Załączony portret jednego ze sprawców.

Jest to mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost około 175-180 cm, średniej budowy ciała. Mężczyzna ma charakterystyczne rude włosy, krótko ścięte.

W chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w białą kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Drugi ze sprawców, młody mężczyzna ubrany był m.in. w charakterystyczną bluzę z rysunkiem znaku drogowego „STOP” a niżej widniał napis: „Śmierć konfidentom”.

Policja zapewnia o zachowaniu anonimowości osobom, które przyczynią się do rozpoznania i ustalenia sprawców przestępstw.
Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!