Pamiętniki wampirów Pamiętniki wampirów

Pamiętniki wampirów

"Pamiętniki wampirów" tuż po "Zmierzchu" Stephenie Meyer zajmują wysokie miejsce na światowych listach bestsellerów.

Dwa wampiry, Stefan i Damon, walczą o tę samą kobietę - Elenę. Elena pewnego dnia w swojej szkole poznaje Stefana. Nie wie, że Stefan jest wampirem. Oboje się w sobie zakochują. Mogłoby się wydawać, że Stefan - ten wyjątkowo tajemniczy i mroczny młodzian - jest obojętny na wdzięki i urodę Eleny. To jednak pozory. Starszy brat Stefana, Damon, również jest wampirem. Bezwzględny, niebezpieczny i przystojny. Również zakochuje się w Elenie. Bracia nie po raz pierwszy rywalizują o tę samą kobietę. Damon zrobi wszystko, aby się zemścić na swoim bracie. Dla uczucia do Eleny, obaj będą musieli wiele znieść. Który z nich zdobędzie serce pięknej Eleny, ten wygra.

Na podstawie tej książki nakręcony jest również serial, który możemy zobaczyć nie tylko w USA, ale również w Polsce. Główne role grają: Stefan - Paul Wesley, Damon - Ian Somerhalder, Elena - Nina Dobrev.

Książka została wydana z okładką filmową. Premiera luty 2011.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!