Screen z najnowszego klipu L Screen z najnowszego klipu L

Screen z najnowszego klipu L.U.C-a zapowiadającego antologię PRZEKRÓJ

„Dziękuję” – to tytuł najnowszego teledysku L.U.C-a. W refrenach usłyszeć możemy: Rahima, Bukę, Vienia, Czesława Mozila i Mesajaha. Singiel zwiastuje dwupłytowe wydawnictwo pt. PRZEKRÓJ, które ukaże się z okazji 11-lecia twórczości artysty

Złamana ręka, stłuczona szczęka i otwarte rany – to, obok samej produkcji, efekty pracy L.U.C-a na planie zdjęciowym klipu. Można uznać je jako pointę numeru opowiadającego o wyboistej drodze niepoddającego się od lat, alternatywnego artysty. Tym utworem L.U.C robi ukłon w stronę wszystkich, którzy od ponad dekady wspierają go w działalności artystycznej: – Po raz pierwszy od wielu lat udało mi się wypracować odrobinę dystansu i harmonii. Może to dzięki SLEEPHOLIC, który, udostępniony za darmo, był przy okazji podziękowaniem dla fanów. KOSMOSTUMOSTÓW dziękowałem Wrocławiowi za inspiracje i wiarę we mnie. Teraz pomyślałem, że aby iść dalej, chciałbym jeszcze podziękować całej armii, która ze mną od lat ten tunel kopie, czyli współtwórcom i przyjaciołom. Tym jest ten singiel, klip i spotkanie sceniczne 26 marca na PPA.Teledysk powstał w wyniku współpracy artystów, takich jak: Rahim, Buka, Vienio, Czesław Mozil i Mesajah. Muzycy wspólnie nagrali refren utworu traktujący o porozumieniu i sile, jaką daje im muzyka. Autorem zarówno muzyki, jak i scenariusza obrazka jest sam L.U.C. Wraz z Kubą Annusewiczem artysta odpowiedzialny jest także za reżyserię i montaż klipu. Produkcją wideo zajęli się: GoHa Samo Ha Maszkiewicz i Michał Azarewicz. Na ekranie pojawiają się: L.U.C, Gngna Gambold, Bold-Erdene Yura, Matylda Dudek, Karolina Kubara, Dorota Samosiej, Piotr Bartos, Saulik, Anna Wołoszczuk, Kuba Annusewicz, Kuba Kompała, Michael Westerhoff oraz fani.

Źródło: Matylda Dudek – PR L.U.C-aKultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!