W Krakowie duet znanych projektantek odzieży Zemełka i Pirowska, wraz z projektantką biżuterii Diną de Białynia Woycikiewicz, otworzyły swój pierwszy butik.

Ostatniego dnia marca, w samo południe, nastąpiło oficjalne otwarcie La Perle, pierwszego butiku duetu Zemełka & Pirowska z Diną de Białynia Woycikiewicz. Można tu znaleźć piękne, ręcznie wykonywane i unikatowe ubrania oraz biżuterię. Indywidualne projekty znanych w Krakowie i całej Polsce designerek, uzupełniają naturalne kosmetyki, okulary oraz obuwie. Wszystko w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Krakowianki chcą pokazać, że również Kraków zasługuje na takie wyjątkowe miejsce, gdzie można się umówić, przyjść zapytać o poradę, uzyskać wsparcie w doborze kreacji i dodatków. W dobrym stylu, ze smakiem i zadowoleniem. W dniu otwarcia, każdy odwiedzający otrzymywał podarunki od La Perle w postaci kosmetyków Clarena, a także słodki poczęstunek. Warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce i znaleźć coś dla siebie.

Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!