Screen z wideo zapowiadającego konkurs Screen z wideo zapowiadającego konkurs

Screen z wideo zapowiadającego konkurs. Może to właśnie z Tobą MaxFlo powinno nakręcić one shot?

MaxFloRec ogłasza kolejny konkurs. Tym razem na utwór pod gotowy bit. Autor najlepszego numeru nagra go w profesjonalnym studiu we współpracy z wyjątkowymi artystami. Podczas sesji powstanie one shot, który znajdzie się na MaxFloRecTV!

By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść do działu Download na www.maxflo.pl, pobrać gotowy podkład do utworu i... Stworzyć hit! Czyż to nie proste? Najlepszego hitmakera wybierze jury na czele z Rahimem. Tego jeszcze nie było - zwycięzca otrzyma możliwość nagrania numeru w MaxFloStudio! Współpraca z uznanymi producentami muzycznymi zostanie ponadto uwieczniona w one shocie i trafi na oficjalny kanał wydawcy w serwisie YouTube. Promocja ze strony MaxFloRec gwarantowana. Zgłoszenia w formie maila z mp3 (320 kB/s) przyjmowane są do 20 października włącznie pod adresem konkurs@maxflo.pl.

Adam L. i Zetena to reprezentanci lubelskiej sceny hip-hop. Drugi z DJ-ów fanom MaxFlo znany może być z utworów Pokahontaz, Lilu, Skorupa, a także Bob One'a ("Insomnia") i Bu (produkcja "Siły przebicia" i współprodukcja "Właśnie tak" z albumu BYK). Zetena udzielał się ponadto w utworach artystów, takich jak: Pih, Pyskaty, Miodu (Jamal), Sokół, Virus Syndicate, Reno, Ras czy Brudne Serca. Od dziś każdy adept hip-hopu ma szansę dołączyć do tego zacnego grona!

Więcej informacji wraz z regulaminem znajduje się w specjalnej aplikacji na Facebooku (kliknij tu, aby zobaczyć).


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!