W minioną niedzielę, 9 września Zenon Laskowik wespół z Jackiem Fedorowiczem bawili bytomską publiczność. Duetowi satyryków towarzyszyła "Kabareciarnia" i zespół muzyków "Promile".

Zenon Laskowik, jako współtwórca wraz z Krzysztofem Jaślarem legendarnego kabaretu TEY w latach siedemdziesiątych, podobnie jak wtedy, tak i dzisiaj potrafi na scenie satyryczno-kabaretowej dać świetne przedstawienie. Z początkiem lat 90. ubiegłego wieku wycofał się z życia estradowego i został listonoszem. Jednak nie dane mu było pozostawienie sceny satyrycznej, ot tak sobie. Powrócił z powrotem do kabaretu w 2003 roku, a z jakim skutkiem, mogli się o tym przekonać widzowie niedzielnego spotkania w Bytomskim Centrum Kultury. A, jeśli za partnera ma się tak znakomitego aktora i satyryka, jakim jest Jacek Fedorowicz, ta zabawa była gwarantowana na najwyższym poziomie.

Duetowi Laskowik-Fedorowicz towarzyszyli artyści Kabareciarni, prezentując nowy program i nowe teksty piosenek.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół Promile.

Warto przypomnieć, że w roku ubiegłym Zenon Laskowik wraz z Waldemarem Malickim zostali laureatami Telekamer Tele Tygodnia w kategorii "Rozrywka - osobowość". Natomiast rok wcześnie sięgnął po telewizyjną nagrodę Super Wiktora.

W niedzielne popołudnie bytomską publiczność bawiła ekipa w składzie: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak, Andrzej Piątek, Adrianna Biernacka, Julia Mikołajczak, Barbara Tomkowiak, Michał Ruksza, Jarosław Buczkowski, Krzysztof Kiełpiński, Zbigniew Wrombel, Piotr Szulc.


Kabareciarnia Laskowika swoją twórczość poza spektaklami na trasach koncertowych w kraju, prowadzi w Poznaniu w kino-teatrze Apollo.Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!