Warszawski Teatr Capitol zaprasza na letnie spektakle Warszawski Teatr Capitol zaprasza na letnie spektakle

Warszawski Teatr Capitol zaprasza na letnie spektakle.

Teatr Capitol w Warszawie zaprasza widzów na letnie spektakle. Zobaczmy propozycje na lipiec.

Capitalne lato


Super hit Elżbiety Jodłowskiej "Klimakterium i już" będzie można podziwiać na deskach Teatru Capitol w dniach: 7 lipca o godz. 19 i 9 lipca o godz. 18.30. Kto jeszcze nie widział, musi jak najszybciej zobaczyć te cztery wspaniałe aktorki, które opowiadają i śpiewają o tym, co nie ominie żadnej z kobiet...

W rolach głównych wystąpią:
Krycha - Krystyna Sienkiewicz/Ewa Złotowska/Małgorzata Gadecka/Ewa Cichocka
Zosia - Grażyna Zielińska/Mirosława Krajewska/Ludmiła Warzecha/Barbara Wrzesińska
Pamela - Elżbieta Jodłowska/Elżbieta Okupska/Małgorzata Duda/Lidia Stanisławska
Malina - Iga Cembrzyńska/Elżbieta Jarosik/Ewa Śnieżanka/Jolanta Chełmicka


11 lipca o godz. 19 w Capitolu zagości "Gąska". Zobaczymy kobiety i mężczyzn, którzy przeżywają drugą młodość. Sytuacja ta nie wróży nic dobrego. Panowie szaleją, a o ich uczucia całkiem znienacka rozpoczynają walkę dotychczasowe życiowe partnerki. Ojjj, będzie się działo...

Występują:
Katarzyna Figura, Anna Gornostaj, Maria Dejmek/Anna Kózka, Tomasz Dedek, Cezary Morawski


12 lipca o godz. 19 rozpocznie się Drugi rozdział. To opowieść o ludzkich uczuciach, małżeństwie, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu. Pełen humoru spektakl wzrusza i trzyma w napięciu.

"Pomyślcie tylko, jakie życie było proste, gdy byliśmy dziećmi. Bez względu na to, ile się narozrabiało, w domu i tak czekało ciastko."/Neil Simon/.
Występują : Daria Widawska, Tamara Arciuch, Piotr Grabowski i Bartek Kasprzykowski.


19 lipca o godz.19 i 20 lipca o godz.19 będzie "Goło i wesoło". To tytuł komedii, która entuzjastycznie przyjmowana była w USA, Kanadzie, Anglii, Francji Niemczech, Australii, Ameryce Południowej i w krajach skandynawskich. Spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc bez grosza przy duszy wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie "Napalone Nosorożce". Jak im się uda striptiz? Trzeba to zobaczyć na własne oczy.

Na scenie zobaczymy: Andrzeja Andrzejewskiego,Dorotę Deląg/Olgę Borys,Henryka Gołębiewskiego, Pawła Królikowskiego, Jacka Lenartowicza, Radosława Pazurę, Sebastiana Kondrata, Mirosława Zbrojewicza

Kasa teatru czynna codziennie w godz.: 10 - 19 lub do rozpoczęcia spektaklu
(wakacyjne godziny pn.-pt.: 11 - 18 lub do rozpoczęcia spektaklu; weekendy: nieczynna lub od godz. 11 do rozpoczęcia spektaklu (w te soboty i niedziele, w których teatr prezentuje spektakl)
tel.: (+48) 22 620 21 42 fax: (+48) 22 379 72 97

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!