Piórka fruną! Piórka fruną!

Piórka fruną!

Początek lipca i czwartek przyniósł kolejną rundę wręczania piór. Zastanawialiśmy się długo. Odbyła się też gorąca dyskusja między moderatorami/redaktorami nad kandydatami. Kilka kandydatur, zwłaszcza na wyższe poziomy, przepadło. Dlaczego? Zdecydowała jakość nadsyłanych do redakcji materiałów. Od najlepszych w tym serwisie musimy wymagać, w końcu kolejni Autorzy biorą z nich przykład. :)

1 pióro otrzymują...


Włodzimierz Galicki
Piotr Kozłowski
Katarzyna Nowakowska
Ewelina Zakrzewska
Paweł Pniewski
Paweł Syrjus
Piotr Zapotoczny
Marcin Świerczek
Michał Zarzycki
Ewa Krzysiak
Ewa Alicja Slomska
Ryszard Waldun
Mateusz Kornas
Tomasz Poznański
Arkadiusz Wawreczko
Bartosz Pusz
Judyta Rykowska
Kuba Kieljański
Mateusz Kozłowski
Karolina Albińska
Seweryn Dombrowski
Daniel Świderski
Tomasz Fedor
Maria Kuźniar
Katarzyna Ingram
Anna Góralska
Magda Grabowska
Magdalena Lasota

2 pióro trafia do


Monika Dytyniak
Mateusz Sienkiewicz
Arkadiusz Urbanowicz
Karolina Mącznik
Dariusz Nowosielski
Mateusz Ciećwierski

3 pióro przypada w udziale następującym autorom


Piotr Drozdowicz
Michał Wojda
Michał Trybusz

4 pióro otrzymują


Seweryn Lipoński
Sławomir Żylak
Wszystkim gratulujemy!

Dla przypomnienia kilka spraw i linków:


1. Stylebook. Prosimy o czytanie uwag pisanych przez moderatorów przy tekstach czy galeriach oraz branie ich pod uwagę. Rzadko używanym narzędziem jest słownik w panelu edycyjnym. Autorze nie zapominaj, że czysty tekst ułatwia pracę redaktorom, przyspiesza publikację i świadczy o Tobie. Uwaga skierowana nie tylko do debiutantów :)

2. Blog redakcji, to także Wasz blog. Teksty na blogu mogą zamieszczać też Autorzy (upierzeni), oczywiście chodzi o materiały dotyczące społeczności dziennikarskiej. Zamiast zakładać wątek na Forum napisz tekst z uwagą, że jest skierowany na Blog Autorów, a tego dokona już redakcja. Masz tu możliwość dodania zdjęć, a także zrobienia sondy. Mogą też pojawić się i galerie foto, i nagrania wideo.

3. Legitymacje. Dziennikarze obywatelscy, którzy wyrażą potrzebę posiadania legitymacji Wiadomości24.pl muszą mieć:
- co najmniej 1 pióro na koncie,
- uzupełniony profil (chodzi o adres),
- przyślą dobrej jakości zdjęcie w formie elektronicznej - na skrzynkę mailową redakcja@wiadomosci24.pl (kolejna tura trwa do 31 lipca),
- są aktywni w gazecie internetowej Wiadomości24.pl.
http://www.wiadomosci24.pl/blog/legitymacje_dla_autorow_wiadomosci24_pl_65013.html (niestety, nie bierzemy odpowiedzialności za działalność Poczty Polskiej).

4. Jeśli autor nie podał pełnych danych w profilu (imię, nazwisko, zdjęcie, miasto lub dane budzące wątpliwości), nie może otrzymać pierwszego pióra; dziennikarze obywatelscy, którzy usunęli część danych z profilu już po otrzymaniu przywilejów muszą się liczyć z tym, że mogą zostać "ukarani" oskubaniem z piór lub czasowym banem. Redakcja, przyznając pióra, kieruje się dorobkiem autora, nie bierzemy pod uwagę komentarzy i aktywności na Forum!

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!