https://unsplash https://unsplash

https://unsplash.com/search/theatre?photo=4SLz_RCk6kQ Lloyd Dirks Zachęcam do odwiedzenia Teatru Muzycznego w Łodzi

W niedzielę w Teatrze Muzycznym w Łodzi o godzinie 17 rozpocznie się uczta zmysłów.


W niedzielę w Teatrze Muzycznym w Łodzi o godzinie 17 rozpocznie się uczta zmysłów.
Będzie można usłyszeć i zobaczyć a gdy… zmrużymy oczy; poczuć wyjątkowy klimat artystyczny. Występ zapowiada się bardzo obiecująco i niewątpliwie przeniesie nas w zaczarowany świat Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, piosenki aktorskiej oraz w dynamiczny krąg musicalu i przepięknych popisów operetkowych, szlagiery i nie tylko śpiewane sercem. Z jednej strony genialne aktorstwo Kamili, z drugiej najwyższy poziom śpiewaczki - Emilii...
Jestem przekonany, ze obie Panie pokażą jak wiele można osiągnąć gdy różnice współgrają a nie tylko się różnią.

Sam od lat zapomniałem o moim starym, sprawdzonym sposobie…. Na jesienno-zimowy czas… Zwłaszcza jeśli dotyczy to dwóch artystek, które miałem okazję słyszeć i zachwycić się umiejętnością przenikania do duszy i serca słuchacza.. melomana.. miłośnika Ich talentów.
Polecam sprawdzenie mojej metody na od stresowanie i przepędzenie zimowego przygnębienia za pomocą eksperymentalnej terapii pięknem. Zarówno fizycznym jak i metafizycznym. Nie często zdarza się sposobność do spotkania dwóch bardzo utalentowanych indywidualności. Siostry zabiorą nas do swojego świata wspomnianych gatunków muzycznych i stylów.
"Leć w duet !" (Let's Do It!) to interesujący i niepowtarzalny projekt, który powinien znaleźć obowiązkową pozycję w repertuarze każdego słuchacza. Ośmielę się napisać, ze powinien być przepisywany przez lekarzy jako naturalny antydepresant 
Kamila i Emilia są artystkami „czystej wody”, emanują energią, z której można uszczknąć coś dla siebie.
Skorzystajmy z okazji i przyjdźmy do Łódzkiej Operetki w niedzielę 5 lutego o godzinie 17.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Jacek Daniel Włodarczyk

zdjęcia:
https://unsplash.com/search/theatre
https://unsplash.com/search/theatre?photo=4SLz_RCk6kQ
Lloyd Dirks
strona Teatru Muzycznego w Łodzi
http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl/lec-w-duet?terminarz=2375

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!