Przed meczem Lecha Poznań z Podbeskidziem pożegnano odchodzących z klubu Grzegorza Wojtkowiaka i Semira Stilica. No i można powiedzieć, że zrobiono to w iście zachodnim stylu.

Przed meczem zorganizowano małe pożegnanie zawodników, którzy odchodzą po sezonie z klubu. Zrobiono to teraz, ponieważ był to ostatni mecz Kolejorza przed własną publicznością. Piłkarze dostali pamiątkowe koszulki, a także karty kibica Lecha. No i pewnie to co najważniejsze dla nich, mogli usłyszeć podziękowania od swoich kibiców, co na pewno sprawiło im ogromną przyjemność.

Cieszy fakt, iż tym razem zrobiono to na bardzo wysokim poziomie i nie popełniono
takich błędów jakie miały miejsce przy odejściu legend klubu Bartosza Bosackiego i Piotra Reissa.

Jak podaje lechpoznan.pl, obaj piłkarze odchodzą na zasadzie wolnych transferów, ponieważ skończyły im się kontrakty. Wojtkowiak przenosi się do niemieckiego TSV Monachium, a Stilic nie wybrał jeszcze klubu.

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!