Piłkarze Legii Warszawa na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Łazienkowskiej 3, w fazie grupowej Ligi Mistrzów, rozegrają już wkrótce mecze z Borussią Dortmund, Realem Madryt i Sportingiem Lizbona.

Kibice główkują teraz jak wypadnie ich ukochana drużyna, ale - przede wszystkim - czy zobaczą pojedynki Michała Pazdana z Cristiano Ronaldo na żywo. Wiadomo już, że tylko zakup pakietu zapewni wejście na trybunę.

A oto terminy spotkań:

Legia - Borussia Dortmund 14.09.2016, godz. 20:45
Legia - Real Madryt 02.11.2016, godz. 20:45
Legia - Sporting Lizbona 07.12.2016, godz. 20:45

Największe szanse na kibicowanie legionistom mają osoby posiadające karnet na rundę zasadniczą w sezonie 2016/17 kupiony do 29 sierpnia oraz kibice, którzy od 1 stycznia 2016 roku byli na dziesięciu lub więcej meczach domowych Legii.

Otwarta sprzedaż pakietów dla wszystkich zainteresowanych rozpocznie się 1 września br. i będzie trwać do wyczerpania biletów.

Warto zauważyć, że osoby, ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swymi opiekunami, w ramach akcji „Bez Barier” , które posiadają bezpłatne karnety na Legię, oglądać będą mecze ze swoich dotychczasowych miejsc.

Wczoraj otrzymałem propozycję: zagłosuj na projekt jubileuszowej puszki na 100-lecie Legii Królewskiego i zdobądź bilet VIP na mecz Legii. Wybrałem najładniejszą.

Do zobaczenia na Łazienkowskiej.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!