Mecz Legii z Realem Madryt zostanie rozegrany przy pustych trybunach. UEFA odrzuciła odwołanie klubu w sprawie decyzji o zamknięciu stadionu. Była to kara za zachowanie kibiców obu klubów podczas meczu z Borussią Dortmund.

UEFA w drugiej instancji podtrzymała decyzję o zamknięciu stadionu Legii Warszawa na mecz 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Realem Madryt. To kara za zachowanie części kibiców podczas spotkania z Borussią Dortmund. - To bardzo smutny dzień dla naszego klubu. Nie mam dobrych informacji, chciałem przekazać decyzję Appeals Body UEFA od odrzuceniu apelacji, którą klub wniósł w ostatnich dniach. w Praktyce oznacza to, że mecz z Realem Madryt odbędzie się bez udziału publiczności - powiedział dyrektor Legii ds. Mediów i PR Seweryn Dmowski.

TVN24/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!