"Heathens" - taki tytuł nosi pierwszy zaprezentowany utwór i teledysk z muzyką do filmu "Legion samobójców". Wykonuje go grupa Twenty One Pilots.

Więzienna sceneria klipu do piosenki "Heathens" nawiązuje oczywiście do fabuły filmu "Legion samobójców". Utwór wykonuje amerykański duet Twenty One Pilots.

Oprócz filmu teledysk promuje ścieżkę dźwiękową do niego. Premierę krążka "Suicide Squad. The Album" zapowiedziano na 5 sierpnia, czyli w dniu premiery filmu.

"Legion samobójców" to opowieść o grupie antybohaterów i złoczyńców, którzy mają uratować świat w zamian za darowanie win.

Margot Robbie zagra Harley Quinn, a Jared Leto wcieli się w postać Jokera. Will Smith wystąpi w roli Deadshota, a Adewale Akinnuoye-Agbaje Killer Croca. Na ekranie zobaczymy też Ben Afflecka. Oczywiście w roli Batmana.

Film reżyseruje David Ayer, który jest również twórca scenariusza. Filmowiec ma na koncie takie obrazy, jak "Szybcy i wściekli", "Bogowie ulicy" czy "Furia"

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!