Legnica - Europejska Stolica Dziury w Drodze Legnica - Europejska Stolica Dziury w Drodze

Legnica - Europejska Stolica Dziury w Drodze

Legniczanie, zatroskani stanem dróg w mieście, zmierzają do ogłoszenia Legnicy jako Europejskiej Stolicy Dziury W Drodze 2014.

Legniczanie na Facebooku założyli grupę "Legnica - Europejska Stolica Dziury w Drodze. Grzegorz Kościelniak jeden z organizatorów grupy pisze:
- Legnica - piękne miasto piękna historia i... pieczołowicie pielęgnowane ślady kultury i historii starannie chronione aby także następne pokolenia mogły z nich korzystać. Jednym z cenniejszych reliktów są masowo likwidowane w całym kraju dziury w drogach które od lat stanowiły o renomie naszego kraju, na szczęście nie w Legnicy! Aby zachować ten unikalny na skalę europejską nieskażony nowoczesną myślą techniczną teren powstała inicjatywa ogłoszenia Legnicy Europejską Stolicą Dziury w Drodze oraz rezerwatu krajobrazu walorów antropogenicznych - "Dolina Dziurawca". Dołącz do naszej inicjatywy! Pokażmy że nasze miasto jest wyjątkowe!
Starania grupy aby zwrócić uwagę urzędników stanem legnickich dróg przyniosły już pierwsze rezultaty. Została zablokowana możliwość dodawania komentarzy na stronie FB Miasto Legnica przez organizatorów grupy. Niestety nie jest to reakcja jakiej się spodziewali czyli zwiększenie inwestycji drogowych w mieście.
Czy w innych miastach drogi są tak dziurawe jak w Legnicy ?

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!