Lenny Kravitz zapowiedział kolejny koncert w Polsce. 8 sierpnia 2015 roku amerykański muzyk, wokalista, autor tekstów i producent wystąpi w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Lenny Kravitz ogłasza drugą część trasy koncertowej STRUT Tour. Koncerty w Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie okazały się gigantycznym sukcesem i ściągnęły fanów Kravitza z całej Europy. Bilety na te wydarzenia rozeszły się w mgnieniu oka już na początku uruchomienia sprzedaży.

Mimo, że koncert Kravitza w łódzkiej Atlas Arenie jeszcze przed nami, artysta już teraz zapowiada, że ponownie odwiedzi Polskę w sierpniu przyszłego roku. Jak zapewniają organizatorzy: "Będzie to wyjątkowe, klimatyczne show, pełne energii i wspaniałej muzyki".

Zobacz także: Amerykański zespół Testament wystąpi w Polsce. Muzycy zagrają aż dwa koncerty: W Gdańsku i w Krakowie w czerwcu 2015 roku

"STRUT" to nowy, długo oczekiwany album Lennego Kravitza, rewelacyjnie przyjęty przez fanów Kravitza. Swoją premierę miał 23 września 2014 roku. "Ten album sprowadził mnie z powrotem do miejsca, w którym pokochałem muzykę" – powiedział Lenny Kravitz. I dodał: "Do emocji które czułem będąc w liceum. Ta płyta to prawdziwy rock & roll- jest surowa, ma duszę i wszystko się ze sobą łączy".

Ceny Biletów:

Trybuny 249 zł, 220 zł, 199 zł
GC EE 399 zł
GC 249 zł
GA 199 zł
Niepełnosprawni 199 zł

Więcej informacji na: www.livenation.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!