(© aip)

Lenny Kravitz wystąpi w sobotę 8 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. Nowojorczyk promuje swój najnowszy album "Strut".

Lenny Kravitz przyjedzie 8 sierpnia do Trójmiasta i wystąpi w Ergo Arenie. Koncert odbędzie się w ramach trasy STRUT Tour, podczas której promuje swój najnowszy album. „Ten album sprowadził mnie z powrotem do miejsca, w którym pokochałem muzykę” – powiedział Lenny Kravitz.

„Do emocji które czułem będąc w liceum. Ta płyta to prawdziwy rock & roll- jest surowa, ma duszę i wszystko się ze sobą łączy”. Koncerty w Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie ściągnęły fanów Kravitza z całej Europy.

Bilety na te wydarzenia rozeszły się w mgnieniu oka już na początku uruchomienia sprzedaży. Czy koncert w Trójmieście będzie cieszył się takim samym powodzeniem?

Czytaj także: Kim była Amy Winehouse? W kinach można oglądać dokument o wokalistce


(aip)

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!