Gwiazdor Barcelony, Argentyńczyk Lionel Messi usłyszał w hiszpańskim sądzie wyrok 21 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa podatkowe

Zgodnie z hiszpańskim prawem każdy wyrok niższy niż 2 lata pozbawienia wolności może zostać zawieszony, dlatego oczekuje się, że piłkarz Barcelony i reprezentacji Argentyny nie trafi za kratki - podaje Independent.

Lionel Messi został został oskarżony o stworzenie fałszywych przedsiębiorstw w Belize i Urugwaju w celu uniknięcia opodatkowania rzędu 4,16 mln euro w latach 2007 - 2009.

"Grałem w piłkę. O niczym nie wiedziałem. Ufałem ojcu i moim prawnikom" - tłumaczył piłkarz w toku procesu. Dodał też, że niczego nie podejrzewał, gdy ojciec prosił go o podpisanie różnych dokumentów.

Wersję syna potwierdził przed sądem ojciec.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!