(© Foto Olimpik/x-news)

Leo Messi zostanie piłkarzem Manchesteru City? Takie spekulacje pojawiają się nie po raz pierwszy. Tym razem jednak negocjacjami ma być zainteresowany sam Argentyńczyk.

170 milionów euro odstępnego i ponad milion sto tysięcy tygodniówki. Takie kwoty są w stanie wyłożyć władze Manchesteru City na sprowadzenie Lionela Messiego. O ile nie jest to pierwsza informacja o zainteresowaniu „The Citizens” Argentyńczykiem, o tyle, jak podaje dziennik „The Sun”, tym razem sam piłkarz wyraził chęć rozpoczęcia rozmów w sprawie transferu do Anglii. 

Do przejścia akurat do Manchesteru mają go zmotywować osoby tam zatrudnione, z którymi wiele lat współpracował w Dumie Katalonii - dyrektora sportowego Txiki Begiristaina, dyrektora generalnego Ferrana Soriano, a także Pepa Guardioli, który latem ma objąć drużynę z "The Emirates".

Foto Olimpik/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!