Robert Lewandowski w wywiadzie dla niemieckiego tygodnika powiedział, że przejście do Realu lub Barcelony nie byłoby dla niego sportowym awansem.

- Bayern to klub tej samej klasy co Real i Barcelona. Przejście do któregokolwiek z tych zespołów nie byłoby dla mnie sportowym awansem. Jesteśmy w stanie wygrywać wszystkie trofea - w takich słowach Robert Lewandowski skomentował w wywiadzie z tygodnikiem „SportBild” niedawną decyzję o przedłużeniu kontraktu z Bayernem Monachium.

Nowa umowa Polaka z „Bawarczykami” będzie obowiązywała do 2021 roku, a dzięki niej kapitan naszej kadry jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w Bundeslidze. W długiej rozmowie Lewandowski odniósł się także do krytyki, jaka spadła ostatnio na Bayern. Zdaniem ekspertów i dziennikarzy, monachijczycy mają niebezpiecznie wąską kadrę. - W drużynie jest odpowiednia liczba zawodników. Dzięki takiej, a nie innej sytuacji kadrowej, wszyscy są zmotywowani i w pełni zaangażowani na treningu, bo wiedzą, że zawsze mają szansę znaleźć się w meczowej jedenastce. Zbyt duża kadra wpływa negatywnie na atmosferę w drużynie - przyznał „Lewy”.

Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!