Plenerowe kino pod gwiazdami na Placu Słonecznym w Libiążu Plenerowe kino pod gwiazdami na Placu Słonecznym w Libiążu

Plenerowe kino pod gwiazdami na Placu Słonecznym w Libiążu

Dobra zabawa, a na koniec kino pod gwiazadmi. Tak wyglądała w Libiążu impreza podsumowująca organizowaną przez LCK "Akcję Lato".

Pod hasłem “Postaw na rodzinę” Libiąskie Centrum Kultury zorganizowało 23 sierpnia plenerową imprezę z kinem na świeżym powietrzu. Zanim uczestnicy zasiedli na wygodnych fotelach i obejrzeli dwa seanse filmowe, dzieci i całe rodziny wzięły udział w przygotowanych konkursach i zabawach z nagrodami. Najmłodsi swój udział w imprezie rozpoczęli od zabawy z bańkami mydlanymi, a następnie rywalizowali w konkurencjach najszybszego zjedzenia andruta, utrzymania jak największej liczby balonów, wyścigu ślimaków na sznurkach, przechodzenia pod coraz niżej zawieszaną poprzeczką, tańca z balonami oraz przeciągania liny – w czym przekonywująco pokonali nawet dorosłych! Rodzinne drużyny miały za zadanie m.in. skomponowanie bukietu kwiatowego, pokonanie toru przeszkód ze skokami na skakance, przejście tunelem, przenoszenia woreczków i wspólnego biegu pomiędzy szczeblami leżącej drabiny. Gdy zapadł zmrok Plac Słoneczny, na którym odbywała się impreza, zamienił się w plenerowe kino. Widzowie, których stanowili nie tylko uczestnicy imprezy, ale także z balkonów mieszkańcy pobliskich wieżowców obejrzeli familijne filmy „Asterix na Olimpiadzie”, oraz „Kupiliśmy ZOO”. Impreza finansowana była ze środków Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Libiąż.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!