Grają ze sobą zaledwie od dwóch tygodni, a już odważyli się zagrać inauguracyjny koncert!

Zespół "Dejavu" tworzony przez mieszkańców powiatu chrzanowskiego wystąpił 14 lutego w Libiąskim Centrum Kultury. Na okoliczność święta zakochanych muzycy przygotowali specjalny repertuar utworów miłosnych.

W ciekawych i dynamicznych aranżacjach m.in. takich utworów jak "It must have been love" zespołu Roxette, "Corazon Espinado" Carlosa Santany, "Bez Ciebie umieram" i "Kocham Cię kochanie moje" grupy Maanam, "Znalazłam" O.N.A, "I love You baby" Paula Anki, czy "Z ciszą pośród czterech ścian" Anny Wyszkoli, znakomicie radziły sobie wokalistki Klaudia Barczyk i Ewelina Łodygowska, wspomagane przez kwartet instrumentalistów w składzie Marek Łodygowski, Krzysztof Biłka, Paweł Słowik i Paweł Salawa.

Oprócz muzycznej atrakcji dla zakochanych przygotowano jeszcze możliwość konsultacji kosmetyczno-fryzjerskich na stoiskach firmy kosmetycznej Doroty Pilzak, salonu "Wenus" Michaliny Kondrackiej i firmy "Oriflame". Był także quiz o tematyce miłosnej z nagrodami, a tradycję walentynkową w Libiążu podkreślił seans filmowy "(500) Dni miłości".

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!