Mieczysław Szcześniak w "Pałacu Połączonych Pasją" Mieczysław Szcześniak w "Pałacu Połączonych Pasją"

Mieczysław Szcześniak w "Pałacu Połączonych Pasją"

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na Wieczór z Mietkiem Szcześniakiem. Koncert rozpocznie się 17 maja o godz. 19. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Mieczysław Szcześniak zadebiutował w zespole muzycznym Ikary już jako sześciolatek. Studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, śpiewał piosenki w filmie "Opowieść Harleya".

Dla wielu z nas jest kojarzony z utworem "Dumka na dwa serca", który nagrał z Edytą Górniak, do filmu "Ogniem i mieczem" z 1999 roku. W tym samym roku z piosenką "Przytul mnie mocno" reprezentował Polskę na 44. Konkursie Piosenki Eurowizji w Jerozolimie. Mieczysław Szcześniak jest laureatem wielu nagród m.in Bursztynowego Słowika na Festiwalu w Sopocie i trzykrotnym laureatem Fryderyków.

Koncert Mieczysława Szcześniaka to okazja do spotkania z wyśmienitym artystą. Podczas recitalu usłyszymy największe przeboje z repertuaru gwiazdy takie jak: "Za-czekam", "Co Ty na to?", "Kocham" (tylko Ciebie), "Przytul mnie mocno" czy "Czekaj na wiatr".

Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefie Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Przed występem Mieczysława Szcześniaka widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem znakomitej artystki - Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!