Na terenie łódzkiego lotniska trwa budowa nowego terminalu pasażerskiego. Tymczasem we wtorek 23 marca ruszyła odświeżona strona internetowa.

Dla wszystkich łodzian, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o swoim lotnisku a przede wszystkim dla pasażerów odlatujących z łódzkiego lotniska uruchomiono właśnie nową stronę internetową. Nie zmieniły się natomiast adresy internetowe: www.airport.lodz.pl oraz www.lotnisko.lodz.pl.

Zmiany w layoucie są spore. Całość serwisu została podzielona na trzy części tematyczne: dla pasażerów, o lotnisku oraz dla biznesu - oznaczone odpowiedni kolorami: niebieskim, żółtym i czerwonym. Dzięki kolorom poszczególnych działów łatwo zorientować się, w którym z nich aktualnie jesteśmy. Ciekawym elementem nowej odsłony serwisu jest nowa wyszukiwarka biletów lotniczych, dzięki której można kupić bilet nie tylko na przelot z Łodzi i do Łodzi, ale również w dowolne miejsce na świecie.

- Jednym z głównych założeń przy projektowaniu strony internetowej dla lotniska była prosta i zrozumiała organizacja treści - mówi Katarzyna Dobrowolska, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. - Aby podkreślić jak ważny jest dla nas odbiorca (pasażer) dostęp do wszystkich, najważniejszych z jego punktu widzenia informacji, zawarliśmy na stronie głównej - dodaje Dobrowolska.

Nową stronę wykonała łódzka firma OPEXIM Systemy Informatyczne, która projektowała serwisy między innymi dla Międzynarodowych Targów Łódzkich czy Teatru im. Jaracza. - Nie bez znaczenia dla odbiorców strony są aktualizowane na bieżąco informacje bezpośrednio z tablicy lotów, przejrzyste plany lotniska, jak również czytelnie zaprezentowana mapa połączeń, opatrzona opisami destynacji - mówi Adrian Owczarek, prezes firmy OPEXIM.

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!