Do groźnie wyglądającego pożaru doszło dziś wieczorem na ulicy Traktorowej, pomiędzy Aleksandrowską i Warecką. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Około 20.10 zapaliły się dwie komórki na tyłach domu jednorodzinnego przy ulicy Traktorowej, w okolicach numeru 75.

Po kilku minutach na miejscu akcji pojawili się strażacy z pobliskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej na Pojezierskiej - w sumie trzy wozy bojowe oraz podnośnik wysokościowy. Następnie dojechał ambulans WSRM oraz policjanci. Dzięki szybkiej akcji strażaków, ogień z palących się drewnianych komórek nie przeniósł się bezpośrednio na dom, który z nimi sąsiadował.

Podczas gaszenia pomieszczeń zabezpieczono także, przed niekontrolowanym wybuchem, butlę z gazem. Z relacji mieszkańców pożar wyglądał dość groźne i czarny dym było widać nawet z bloków na ulicy Rojnej. - Trzy osoby, które zamieszkiwały dom wyszły o własnych siłach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział serwisowi Wiadomosci24.pl na miejscu zdarzenia dowódca akcji.

Do godziny 21.30 na jezdni ulicy Traktowej, w kierunku Teofilowa Przemysłowego panowały utrudnienia drogowe związane z akcją strażaków. Autobusy linii 81, 84 i 89 kursowały bez opóźnień. Przyczyny pożaru nie są znane. Wiadomo, że prawdopodobnie w komórkach nie było instalacji elektrycznej, w której mogło powstać zwarcie.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!