Plakat Plakat

Plakat (© Plakat)

"Los numeros" - to nowa komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W kinach pojawi się już 25 marca.

Przystojny policjant Kuba (w tej roli Lesław Żurek) wygrywa duże pieniądze na loterii. Szczęśliwy, szybko się przekonuje, że pieniądze, sprowadzają na niego niemałe kłopoty.

Zamiast cieszyć się z wygranych 17 tys. złotych, zostaje oskarżony o próbę wyłudzenia ich.
Próbując wykaraskać się z kłopotów, wpada w jeszcze większe. Obok gliniarza Kuby pojawiają się piękne kobiety m.in. przebojowa i barwna postać Iwonka (w tej roli Weronika Książkiewicz), która jest prezenterką loterii. Piękna prawniczka Marta (Tamara Arciuch) oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider (Justynę mogliśmy oglądać w serialu „Nowa„ gdzie również debiutowała), która gra sąsiadkę Kuby - Anię. W filmie zobaczymy również siostrę Justyny Schneider - Joannę Kulig, która wcieliła się w postać Sylwii - czytamy na www.onet.tv.

Kobiety w tym filmie zwodzą i uwodzą głównego bohatera. Która z nich stanie się dla Kuby "numerem jeden"?

O filmie wypowiedziała się również odtwórczyni jednej z ról, Weronika Książkiewicz - „(…) jest to komedia pełna akcji, atrakcji, jest pełno twardych glin, pięknych kobiet i dużo forsy”.

Czy Kubie uda się wydostać z kłopotów i czy odnajdzie po drodze miłość, o tym będziemy mogli się przekonać już niebawem, bo premiera filmu odbędzie się 25 marca.

Reżyser: Ryszard Zatoroski
Aktorzy: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz, Justyna Schneider, Jadwiga Basińska, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot
Premiera: 25 marca

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!