„Pozwalamy minimalnym dozom ulubionej substancji spływać wolniutko w kierunku przełyku, chłonne ścianki z rozkoszą wchłaniają każdą cząstkę mocy. Moc jest z nami” - uczył, filmowego syna kulturalnego spożywania, Janusz Gajos.

Zapewne Dariusz S. nie skorzystał z podpowiedzi wspaniałego aktora ze względu na pobyt w więziennej celi. Najgorsze, że zapomniał o przestrodze wychowawcy, jak i swoim postanowieniu, że już nigdy nie wróci za kraty.

Każdy ma chwile słabości. Darka moc opuściła tego dnia i to kilka razy.

- Policjanci z Lubartowa zostali powiadomieni przez kierownika zmiany o kradzieży dwóch telefonów komórkowych - poinformował rzecznik prasowy KPP w Lubartowie mł. asp. Grzegorz Paśnik. - Łączna wartość strat wyniosła 360 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały moment kradzieży, jak i wygląd sprawcy.

Dwie godziny później na głównej ulicy Lubartowa doszło do rozróby wywołanej przez pijanego mężczyznę. Gdy mundurowi zjawili się na miejscu, w awanturniku rozpoznali osobnika, który wcześniej ukradł w markecie telefony.

Podczas przeszukania okazało się, że jeden z nich ma przy sobie. Na drugi posiadał kwit depozytowy z lombardu.

Za otrzymane pieniądze 33-latek kupił alkohol.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!