Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego siedmioma listami gończymi 26-letniego mężczyznę. Ma on do odbycia karę sześciu lat pozbawienia wolności m.in. za rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe.

Mieszkaniec Lublina poszukiwany był na podstawie siedmiu listów gończych oraz siedmiu nakazów w celu ustalenia miejsca pobytu.

Sprawą zajęli się policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Kryminalni ustalili, że poszukiwany może przebywać w jednym z mieszkań w centrum Lublina.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli w lodówce i w szafce kuchennej białą substancję. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 1 kilogram tego narkotyku.

26-latek wkrótce trafi do zakładu karnego.

Ma do odbycia karę ponad 6 lat pozbawienia wolności. Usłyszy kolejne zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odpowie również za przestępstwa, których dopuścił się w ostatnim czasie.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!