Leszek Słomiński, pracownik Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, wywalczył drugie miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Łucznictwie. Przed nim start w mistrzostwach Polski, które niedługo odbędą się w Kielcach.

W hali MRKS w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Łucznictwie osób niepełnosprawnych.
Wzięło w nich udział ponad 40 zawodników.

Leszek Słomiński w strzelaniu do tarczy z odległości 18 m zdobył wicemistrzostwo województwa pomorskiego zaś w kategorii open brązowy medal.

- To ogromny sukces, tym bardziej że Leszek walczył nie tylko z rywalami ale również z niedowładem i bólem lewej ręki - cieszył się oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Kościerzynie asp. Piotr Kwidziński.

- Przed wyjazdem do Gdańska zmagał się z kontuzją, która spowodowała przerwę w przygotowaniach. Wierzyliśmy w niego, mocno kciuki trzymał sam komendant naszej jednostki insp. Marcin Piotrzkowski.

Zawody były ważnym sprawdzianem przed MP, które odbędą się 1-2 kwietnia br. w Kielcach.

Rzecznik kościerzyńskiej Policji asp. Piotr Kwidziński przekazał nam również informację o spotkaniu w Polskim Komitecie Olimpijskim podczas którego prezes PKOl oraz komendant główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk wyróżnili 50 funkcjonariuszy i dwóch pracowników cywilnych osiągających sukcesy sportowe w kraju i za granicą.

- W tym gronie znalazł się nasz łucznik Leszek Słomiński, z czego jesteśmy bardzo dumni- dodał asp. Piotr Kwidziński. - Miał znakomitą okazję do poznania wielu znamienitych osób. Sportowców, trenerów, działaczy.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!