Sprawy, sytuacje, problemy, o których warto, a nawet trzeba mówić.

Nowy rząd i nowe obietnice. Czy zostaną one spełnione? A może to słowa puszczone na wiatr? Jak jest i jak będzie naprawdę? Cała masa pytań rozgoryczonych Polaków. Podwyżka podatku wiąże się z kolejnymi podwyżkami żywności, energii, gazu, czynszu... Co czeka nas po 2010 roku? Już teraz wielu ludzi narzeka na brak środków do życia. Czy nasz rząd zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji? Przeciętny Polak musi pracować za około tysiąc złotych, tylko po to by, móc mieć dach nad głową. Średnia cena czynszu to siedemset złotych. Życie jest drogie, utrzymanie rodziny jeszcze droższe. Co z rodzinami, które mają ciężko chore dzieci?

Kolejne wydatki to szkoła. Już za kilka dni nasze dzieci wrócą do szkoły a więc musimy je zaopatrzyć w podręczniki, zeszyty i przybory szkolne. To już kolejny tysiąc złotych. Po jesieni mamy zimę należałoby kupić ciepłą odzież i obuwie, a potem to już Święta Bożego Narodzenia. Może to ostatnie skromne święta? Nie jest możliwe normalne życie pracującego fizycznie Polaka. Czy nasz kraj czeka bieda? Jeśli dalej tak będzie to, co z najniższą klasą społeczną? Jak ludzie mają żyć?
Apeluję do wszystkich!

Kochani pamiętajmy o potrzebujących. Każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: