Jastrzębski Węgiel Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel. Łukasz Kadziewicz (2007)

Jak pisze Wirtualna Polska, możliwe jest, że Łukasz Kadziewicz wzmocni drużynę Jastrzębskiego Węgla. Zapytacie, jak to możliwe skoro już przeszedł do Lokomotiwu Biełgorod?

Otóż dziennik „Sport” dowiedział się, że Łukasz nie podpisał jeszcze umowy z rosyjskim klubem. Gdyby transfer doszedł do skutku, to Jastrzębianie przyszykują bardzo mocny zespół. Reprezentant Polski miałby zastąpić w klubie Wojciecha Jurkiewicza, który wybrał Delektę Bydgoszcz.

Gdy po początkowym osłabieniu zespołu (Robert Prygiel odszedł do Radomia natomiast Guillaume Samica wybrał Ateny) i zbrojeniu się rywali, ruchy transferowe trzeciego zespołu poprzedniego sezonu wyglądały blado. Jednak to była cisza przed burzą.

Jastrzębianie dokonali transferu wszech czasów w postaci Pawła Abramowa, a teraz możliwe, że do zespołu przyjdzie jeszcze Łukasz Kadziewicz. Z takimi zawodnikami można już myśleć o zdetronizowaniu bełchatowskiej Skry.

Przypomnę, że Łukasz już występował w tym klubie. W latach 2005-2007 dwukrotnie zdobył z Jastrzębiem wicemistrzostwo Polski.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!