Jeszcze na 300 m przed metą (w biegu na 1 km) zajmował przedostatnie miejsce, jednak z takim stanem rzeczy pogodzić się nie mógł. Przełamał więc słabości i na metę wbiegł jako pierwszy.

Urodzony i mocno związany z Wrocławiem, najbardziej ceni sobie jednak oazę spokoju, którą zamieszkuje. W Łanach, gdzie się wychował i spędził dzieciństwo, czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie, choć karierę wędkarską zakończył w wieku 14 lat. Powodów nigdy nie zdradził, ale w sprawę zdaje się być zamieszany ogromny sum, próbujący naszego kandydata wciągnąć do wody. Imiona naszego kandydata to Łukasz i Jarosław, co jest wynikiem kobiecej dominacji w domu państwa Wolskich w tamtym czasie. Forsowane przez ojca Szczepan i Antoni, zostały zawetowane przez koalicję matki i babci. Na bierzmowaniu przyjął imię Finnian, choć momentami żałuje, iż nie był to Milan, czym do furii mógłby doprowadzić jego znajomych, którzy nie cierpią AC Milanu. Jednak jak twierdzą koledzy, nawet bez tego imienia potrafi to doskonale.

W życiu przyświeca mu wiele myśli, ale dwie spodobały mu się szczególnie:

Statek bezpieczny jest tylko w porcie, lecz nie po to go zbudowano;
Im gorzej, tym lepiej.

Z życia na Wiadomościach24.pl

Na portal Wiadomości24.pl trafił, jak wiele innych osób, przypadkowo. Znaleziony przez jednego z ówczesnych autorów w mailowej wyszukiwarce zainteresowań, popełnił pierwszy tekst, a że uczęszczał właśnie do klasy o profilu dziennikarskim, stwierdził stanowczo, że nie będzie to ostatni artykuł. Szybko zalazł pod skórę zarówno redakcji, jak i niektórym autorom, którzy po przeczytaniu jego komentarzy popadali niejednokrotnie w furię. Dziś, gdy okrzepł, bardziej koncentruje się na artykułach, w których łączy sportową pasję, chłodną polityczną analizę i dużą dawkę humoru, jak choćby w tekście Gdzie jesteś, Kochanie?. Obecnie na koncie ma 79 artykułów i 3224 komentarze. Choć jeżeli chodzi o te drugie, to kandydat wyznaczył sobie górną granicę komentarzy, po której przekroczeniu zamilknie. Na zawsze. Jednocześnie Łukasz zastrzega, że nie zdradzi, póki co, o jaką liczbę chodzi.

Z życia prywatnego

Mieszkając we wsi, w której stadion piłkarski (a boisk jest łącznie 6, dodatkowo wielofunkcyjna hala sportowa) ma więcej miejsc siedzących, niż w ogóle mieszkańców; mając ojca kibica i rodząc się tuż przed MŚ, trudno nie interesować się piłką nożną. Ta pasja pochłonęła go od najmłodszych lat, co nie oznacza, że zaniedbuje inne sporty. Jeśli tylko może, śledzi i kibicuje podczas wszystkich zmagań rodaków, poczynając od brydża sportowego, poprzez badminton, strzelectwo, aż po gry zespołowe. Sam woli aktywnie spędzać czas, dlatego sporo gra w futbol. Uwielbia też biegać, a w planach ma przebiegnięcie maratonu. Póki co szykuje się do Biegu Pod Powodziową Falę, na dystansie 13,5 km. Wszystkich chętnych do biegania z nim po lesie, prosi o kontakt na pocztę wewnętrzną, w sprawie ustalania dokładnych terminów.

Jeżeli chodzi o książkę, najbardziej lubi fantasy i historię. W muzyce w pełni oddany rockowi, zwłaszcza alternatywnemu. Z racji uwielbienia AC Milanu, marzy mu się podróż do Mediolanu, na co systematycznie odkłada fundusze. Jeśli chcesz pomóc Łukaszowi w zrealizowaniu tej podróży, wyślij sms na numer 794660181, o treści "Łukasz, odłóż te chrupki z powrotem, nie kupuj tej czekolady. Pięć złotych włóż natomiast do skarbonki".

Można jeszcze wspomnieć o sporym zbiorze kulek i koralików wszelakich, o skromnej ilości szalików piłkarskich i zbiorze wierszy z okresu 14-16 lat. A tak w ogóle, to Łukasz jest hardcorem.

Dlaczego właśnie Łukasz Wolski?

Wybory na miss i mistera wiadomosci24.pl uważa za zabawę, nie oznacza to jednak, że zamierza łatwo sprzedać skórę. Jak sam mówi, słowo mister pasuje do niego, gdyż jest:

Mężny
Inteligentny
Spontaniczny
Temperamentny
Energiczny
Radosny

Łukasz czeka na Wasze pytania, które można zadawać pod tym artykułem, można je wysłać także pocztą wewnętrzną. Dla bardziej ciekawskich dostępny będzie w sobotę 7 listopada od godziny 10.00 na skype (łukaszkowolski).

OD REDAKCJI: Głosowanie - zgodnie z regulaminem, rozpoczynamy 9 listopada o godzinie 00.01. Wszystkie wcześniejsze głosy nie będą brane pod uwagę i zostaną wykasowane. Aby brać czynny udział w głosowaniu, należy mieć uzupełniony swój profil i pod artykułem, w komentarzach do osoby na którą głosujemy wpisać: ODDAŁEM GŁOS - dzięki temu chcemy zminimalizować możliwość oszukania wyników.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!