Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właściciela wózka dziecięcego, koloru niebiesko – szarego. Jeśli utraciłeś spacerówkę - zgłoś się po jej odbiór - apelują.

Wózek dziecięcy został znaleziony 12 czerwca 2016 roku na ul. Spółdzielczej w okolicy budynku Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Łukowie.

Osobę, która utraciła wózek dziecięcy - spacerówkę i jest w stanie potwierdzić prawo własności do niego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

- W sytuacji, gdy nie znajdziemy właściciela, wózek zostanie przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych - zastrzega rzecznik prasowy KPP w Łukowie asp. szt. Marcin Józwik.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!