„Stanowczy protest wobec przyjęcia Syryjskich imigrantów” - widnieje na internetowej stronie „ skupiającej mieszkańców Łukowa” występujących „Razem w słusznej sprawie”.

Przekaz jest jasny, nie chcemy emigrantów w naszym mieście.

Organizator przedsięwzięcia pytany przez Lukow 24.pl o powody powiedział.:

„Petycja będzie złożona na ręce pana burmistrza. Chcemy zmobilizować mieszkańców, by wypowiedzieli się w kwestii imigrantów. Doszły nas bowiem słuchy, że do ośrodka w Łukowie ma przyjechać 140 osób. Mówimy temu stanowcze "nie". Ludzie wypowiadają się jednoznacznie. Mamy już uchodźców z Czeczenii i Ukrainy. Ludzie są świadomi ryzyka, jakie podejmujemy przyjmując ich do naszego miasta. Uchodźcy z Syrii nie będą się asymilowali, tak jak podają to media. Nie są w stanie uszanować naszego prawa, czy naszej religii. To są ludzie o bardzo radykalnych poglądach. Chrześcijanin jest dla nich niewiernym psem. Wolimy uniknąć ryzyka, niż je podjąć”.

Akcja rozwija się powoli:

12 września 100 podpisów pod petycją,
13 września – 319, chwilę później 500,
14 września 580 i 1400 polubień na FanPage.

I komentarz HS Magneto: "Brawo młodzi. Precz z brudasami i pasożytami .Miejsce miłośników kóz jest w ich kraju a nie w Łukowie".

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!