Kobieta przechodząca przez jezdnię piesza została potrącona, a następnie przejechana przez samochód osobowy. W stanie ciężkim znajduje się w szpitalu.

Zgłaszający poinformował dyżurnego KPP w Łukowie, że przejechał starszą kobietę, która nadal leży się pod jego samochodem.

Świadkowie wypadku oraz przechodnie zanim zjawiło się pogotowie ratunkowe i strażacy, unieśli samochód i wydostali spod auta poszkodowaną kobietę.

Była nieprzytomna, do czasu przyjazdu karetki zaopiekowali się nią policjanci i osoby postronne.

Ze wstępnie wykonanych czynności wynika, że kierujący autem 35-latek z powiatu radzyńskiego, potrącił przechodzącą przez ulicę Nowopijarską 70-letnią kobietę, również mieszkankę powiatu radzyńskiego, a cofając przejechał po niej.

Policjanci ustalili, że w chwili wypadku piesza znajdowała się na jezdni, w miejscu, gdzie nie ma wyznaczonego przejścia.

- Apelujemy o rozsądek, ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - po raz kolejny zwraca się do użytkowników ruchu drogowego rzecznik łukowskiej Policji asp. sztab. Marcin Józwik.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!