(© Tomaszmachala/Domena Publiczna)

Tomasz Machała odpowiedział Sylwestrowi Latkowskiemu, który oskarżył go wczoraj o to, że razem z Tomaszem Lisem chciał szukać haków na Jadwigę Kaczyńską, która wtedy leżała w szpitalu.

Według Machały, kiedy Tomasz Lis był redaktorem naczelnym "Wprostu" nikt nie chciał lustrować matki braci Kaczyńskich. Za to Sylwester Latkowski proponował, by to zrobić z córką nieżyjącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. "Nie chodziło o tekst o Jadwidze Kaczyńskiej, który chciałem rzekomo ja, ale o tekst o Marcie Kaczyńskiej, który przyniósł Sylwester Latkowski. Temat dotyczył prywatnego życia córki Lecha Kaczyńskiego, Latkowski chciał koniecznie sprawę opisać, redaktor naczelny się nie zgodził. Co to był za temat nie ma teraz sensu pisać. Na wszystko są świadkowie"- pisze w serwisie NaTemat.pl. Machała twierdzi, że to był prawdziwy powód odejścia Latkowskiego z "Wprostu".

Co takiego napisał Latkowski?

"Niech Tomek z Tobą przyzna się, dlaczego odszedłem z "Wprost", bo chcieliście prześwietlać życiorys leżącej w szpitalu matki JK" - zakomunikował na Twitterze. Machała nie zdecydował się skierować sprawy do sądu.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!