Problemy z barkiem wykluczyły lewego obrońcę reprezentacji Polski z udziału w mistrzostwach Europy. Maciej Rybus nie pojedzie niestety na Euro.

Maciej Rybus nie pojedzie na Euro 2016 do Francji, o czym poinformował na portalu społecznościowym. Problemy z barkiem (uszkodzenie obrąbka stawu) podstawowego lewego obrońcy biało-czerwonych okazały się poważniejsze, niż początkowo sądzono. Zawodnik będzie musiał przejść operację i jego występ w mistrzostwach Europy wydaje się wykluczony. - To przykra sprawa przede wszystkim dla Rybusa, ale także dla całej naszej kadry. Niedawno z drużyny wypadł Wszołek, teraz Rybus... Mam nadzieję, że limit kontuzji już wyczerpaliśmy - powiedział w rozmowie z x-news Bartosz Bosacki, były reprezentant Polski w piłce nożnej.


Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!