Magia Kłamstwa Magia Kłamstwa

Magia Kłamstwa (© Magia kłamstwa, mat.prasowe TVP)

Telewizja publiczna wyemituje głośny serial. Już 16 lutego widzowie "Jedynki" poznają "Magię kłamstwa".

"Wszyscy kłamią" twierdzi niezmiennie bohater innego serialowego hitu - "Dr House". Teraz będziemy mogli uzupełnić jego diagnozę o spostrzeżenia Dr Cala Lightmana. Grany przez Tima Rotha naukowiec potrafi zweryfikować prawdomówność swojego rozmówcy przez analizę najdrobniejszych, pozornie nawet niezauważalnych gestów. Z tej umiejętności uczynił swój zawód - prowadzi firmę współpracującą w różnego rodzaju dochodzeniach z policją, FBI, kancelariami prawnymi czy korporacjami.

Okazuje się, że prawdomówność można ocenić obserwując bacznie np. najmniejsze ruchy ręki, drgnięcie wargi, wzruszenie ramion. Dr Lightman i jego współpracownicy potrafią wychwycić i ocenić najdrobniejsze gesty. Spostrzegawczość w tym zakresie pozwala także odczytać np. preferencje seksualne czy skrywaną niechęć.

W zespole Lohgtmana jest piękna pani psycholog - Gillian Foster (Kelli Williams) koncentrująca się na ogólnej mowie ciała. Wielki, wrodzony talent do wyczuwania kłamstw ma Ria Tores (Monica Raymund), która bezbłędnie i
intuicyjnie odnajduje fałsz. W grupie otaczającej się na co dzień oszustami wyróżnia się szczery i prostolinijny Will Loker (Brendan Hines).

Czy zdolnośc do wyławiania kłamstw zawsze jest błogosławieństwem?

Życie prywatne bohaterów serialu robiącego furorę na całym świecie zdaję się temu przeczyć. Bo jak żyć wśród przyjaciół i krewnych uwikłanych w sieć kłamstw i oszustw, które nie umkną profesjonalnemu, uważnemu oku nawet "po godzinach"?

Odpowiedź na to pytanie w "Jedynce" już za kilka dni w pierwszej serii "Magii kłamstwa".

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!