Strona poświęcona majorowi Henrykowi Dobrzańskiemu Hubalowi Strona poświęcona majorowi Henrykowi Dobrzańskiemu Hubalowi

Strona poświęcona majorowi Henrykowi Dobrzańskiemu Hubalowi (© Łukasz Ksyta)

Major Henryk Dobrzański i jego oddział był tematem wielu książek i publikacji. Od niedawna ma również swoje miejsce w internecie.

Od kilku tygodni działa w sieci strona w całości poświęcona majorowi Henrykowi Dobrzańskiemu „Hubalowi” i Hubalczykom. Stronę stworzyli ludzie, dla których „Hubal” jest uosobieniem wszelkich żołnierskich cnót i symbolem heroicznej postawy. W skład komitetu redakcyjnego wchodzą: Andrzej Dyszyński oraz Łukasz Ksyta.

Stronie majora „Hubala” patronuje Krystyna Dobrzańska-Sobierajska (córka majora „Hubala”), która wystosowała do redakcji list gratulacyjny. Oto jego treść: "Byłam bardzo wzruszona i szczęśliwa, gdy ujrzałam w internecie stronę poświęconą Hubalowi. To wspaniale, że i w tym nowoczesnym środku przekazu istnieje pamięć o moim bohaterskim ojcu. Strona zawiera rzetelne informacje ciekawie zaprezentowane i zapewne zainteresuje szerokie grono internautów. Dziękuję serdecznie zespołowi redakcyjnemu!"

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do zespołu i mieć swój udział w tworzeniu strony komitet redakcyjny zaprasza do odwiedzenia strony majorhubal.pl.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!