zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© Cezary p/Wikipedia/CC 3.0/)

16 kwietnia, podczas sortowania śmieci pracownik Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Pruszkowie znalazł ciało małego dziecka.

W poniedziałek, w godzinach popołudniowych pracownik MZO w Pruszkowie (woj. mazowieckie) znalazł ciało małego dziecka. O znalezisku powiadomiono policję. Na teren zakładu przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

Na razie nie wiadomo, jak na teren sortowni trafiło ciało dziecka. Policja nie podała jego wieku, płci i personaliów. Nieznana jest również przyczyna jego śmierci.

"Obecnie trwają czynności mające na celu ustalić, co się tak naprawdę wydarzyło" - powiedziała wpr24.pl podkomisarz Dorota Nowak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policja poszukuje matki dziecka. Pod lupę zostaną wzięte kobiety (z rejonu Pruszkowa i okolic) będące w ostatniej fazie ciąży, które nie zgłosiły się na kolejną wizytę do przychodni lub do szpitala na wyznaczony termin porodu.

Za pozbawienie życia własnego dziecka grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!